Opis nieruchomości
Oferta na wyłączność biura
OGRZEWANIE MIEJSKIE | DUŻA WITRYNA OD GŁÓWNEJ ULICY | MIEJSCA PARKINGOWE NA DZIEDZINCU
Szukasz przestronnego lokalu w prestiżowej lokalizacji?
Ta nieruchomość to unikatowa okazja – 116 m² w samym centrum Rybnika, tuż przy głównym deptaku! Duża witryna, doskonała widoczność, ogrzewanie miejskie oraz parking na dziedzińcu sprawiają, że to idealne miejsce zarówno na lokal usługowy, biuro, jak i komfortowe przestronne mieszkanie.
Nieruchomość aktualnie została podzielona na dwie odrębne części. Pierwsza część składa się z dwóch przestronnych pomieszczeń głównych, mniejszego gospodarczego oraz zaplecza z WC. Okna od strony ulicy Kościuszki oraz od dziedzińca z tyłu budynku. Ta część jest obecnie wynajmowana pod zakład fryzjersko/kosmetyczny, do końca marca 2025 roku.
Druga część składa się z dużego pomieszczenia głównego oraz własnego zaplecza z WC. W tylnej jej części znajduje się wyjście prowadzące na klatkę schodową kamienicy. Dodatkowo do nieruchomości przynależy piwnica. Istnieje również możliwość parkowania na placu za kamienicą, w godzinach nocnych wzdłuż ulicy Kościuszki a także w zatoczce na przeciw lokalu. Rzut orientacyjny znajduje się w galerii zdjęć.
Dostępne media:
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie miejskie. Każda część posiada oddzielne liczniki mediów.
Lokal aktualnie jest wynajmowany pod działalność gospodarczą z możliwością adaptacji na lokal mieszkalny.
Lokalizacja:
Lokal mieści się przy ulicy Kościuszki usytuowany jest obok wszystkich najpotrzebniejszych punktów handlowo-usługowych, stacji PKP, przystanków komunikacji miejskiej, kościoła czy szkół. Nasi klienci cenią sobie tą okolicę za dostępność wszelkich usług i świetną bazę wypadową do sąsiadujących miast: Wodzisławia, Żor czy Gliwic.
Atuty nieruchomości:
- prestiżowa lokalizacja w samym sercu Rybnika- duży ruch pieszych, znakomita widoczność
- duża powierzchnia- daje wiele możliwości aranżacyjnych
- ogrzewanie miejskie- wygodne i ekonomiczne rozwiązanie
- elastyczne przeznaczenie- idealne dla przedsiębiorców i osób szukających przestronnego mieszkania
- bliskość komunikacji miejskiej i PKP- łatwy dojazd dla klientów/ mieszkańców
- parking- miejsca postojowe na dziedzińcu
Nie przegap tej szansy – ta nieruchomość to doskonała inwestycja w świetnej lokalizacji!
Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej i umówić na prezentację.
Kontakt w sprawie oferty:
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Agnieszka Wierzgoń
Tel. 665 665 889
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.